Rusya Kupası Erkekler A Grubu (Kazan)
17 Ekim 2014
Zenit Kazan - Stroitel Minsk 3-0 (25-17, 25-19, 27-25)
Fakel Novy Urengoy - Prikam Perm 3-1 (25-23, 21-25, 25-18, 27-25)
18 Ekim 2014Stroitel Minsk - Prikam Perm 2:3 (14:25, 25:19, 25:20, 21:25, 9:15)
Zenit Kazan - Fakel Novy Urengoy 2:3 (25:22, 25:22, 21:25, 19:25, 13:15)
En skorerler: Mikhaylov 25, Anderson 16, Spiridonov 15, Gutsalyuk 7; Tyurin 20, Klyuka 19, D. Volkov 17, Vlasov 14.
Puan Durumu: Fakel 5, Kazan 4, Perm 2, Minsk 1.
19 Ekim 2014
Fakel Novy Urengoy - Stroitel Minsk
Prikam Perm - Zenit Kazan
B Grubu (Novosibirsk)
Lokomotiv Novosibirsk - Dinamo-LO Leningradska Region 3-0 (25-15, 25-20, 25-18)
Gazprom Yugra Surgut - Grozny 3-0 (25-22, 25-21, 25-11)
18 Ekim 2014
Dinamo-LO Leningradska Region - Grozny 3:1 (25:16, 25:22, 22:25, 25:20)
Lokomotiv Novosibirsk - Gazprom Yugra Surgut 3:1 (21:25, 25:17, 25:16, 25:18)
En skorerler: Camejo 23, Zemchenok 20, Divis 10, Butko 6; Bakun 14, Aleksiev 11, Todorov 8, Khanipov 6.
Puan Durumu: Novosibirsk 6, Surgut 3, Dinamo LO 3, Grozny 0.
19 Ekim 2014
Gazprom Yugra Surgut - Dinamo-LO Leningradska Region
Grozny - Lokomotiv Novosibirsk
C Grubu (Makachkala)
17 Ekim 2014
Dinamo Moskova - Dagestan Makachkala 3-0 (25-13, 25-16, 25-18)
Dinamo Krasnodar - Yenisey Krasnoyarsk 3-0 (25-18, 25-22, 25-19)
18 Ekim 2014
Dinamo Moskova - Dinamo Krasnodar 3:0 (25:21, 25:22, 35:33)
Dagestan Makachkala - Yenisey Krasnoyarsk 0:3 (22:25, 11:25, 17:25)
Puan Durumu: Mosca 6, Krasnodar 3, Krasnoyarsk 3, Makachkala 0.
19 Ekim 2014
Yenisey Krasnoyarsk - Dinamo Moskova
Dinamo Krasnodar - Dagestan Makachkala
D Grubu (Kemerovo)
17 Ekim 2014
Kuzbass Kemerovo - Neftyanik Orenburg 3-1 (21-25, 25-17, 25-18, 25-23)
Guberniya Nizhniy Novgorod - Lokomotiv Izumrud Ekaterinburg 3-0 (25-17, 25-19, 25-22)
18 Ekim 2014
Lokomotiv Izumrud Ekaterinburg - Neftyanik Orenburg 1:3 (22:25, 25:22, 21:25, 25:27)
Guberniya Nizhniy Novgorod - Kuzbass Kemerovo 0:3 (19:25, 12:25, 18:25)
Puan Durumu: Kuzbass 6, Guberniya 3, Orenburg 3, Ekaterinburg 0.
19 Ekim 2014
Neftyanik Orenburg - Guberniya Nizhniy Novgorod
Kuzbass Kemerovo - Lokomotiv Izumrud Ekaterinburg Not: Gruplarını 1. sırada bitirecek takımlar, wild kart alacak bir takım ve finallere ev sahipliği yacak Belgorod takımı, 23-28 Aralık tarihleri arasında oynanacak olan 6'lı finallerde mücadele edecek.
17 Ekim 2014
Zenit Kazan - Stroitel Minsk 3-0 (25-17, 25-19, 27-25)
Fakel Novy Urengoy - Prikam Perm 3-1 (25-23, 21-25, 25-18, 27-25)
18 Ekim 2014Stroitel Minsk - Prikam Perm 2:3 (14:25, 25:19, 25:20, 21:25, 9:15)
Zenit Kazan - Fakel Novy Urengoy 2:3 (25:22, 25:22, 21:25, 19:25, 13:15)
En skorerler: Mikhaylov 25, Anderson 16, Spiridonov 15, Gutsalyuk 7; Tyurin 20, Klyuka 19, D. Volkov 17, Vlasov 14.
Puan Durumu: Fakel 5, Kazan 4, Perm 2, Minsk 1.
19 Ekim 2014
Fakel Novy Urengoy - Stroitel Minsk
Prikam Perm - Zenit Kazan
B Grubu (Novosibirsk)
Lokomotiv Novosibirsk - Dinamo-LO Leningradska Region 3-0 (25-15, 25-20, 25-18)
Gazprom Yugra Surgut - Grozny 3-0 (25-22, 25-21, 25-11)
18 Ekim 2014
Dinamo-LO Leningradska Region - Grozny 3:1 (25:16, 25:22, 22:25, 25:20)
Lokomotiv Novosibirsk - Gazprom Yugra Surgut 3:1 (21:25, 25:17, 25:16, 25:18)
En skorerler: Camejo 23, Zemchenok 20, Divis 10, Butko 6; Bakun 14, Aleksiev 11, Todorov 8, Khanipov 6.
Puan Durumu: Novosibirsk 6, Surgut 3, Dinamo LO 3, Grozny 0.
19 Ekim 2014
Gazprom Yugra Surgut - Dinamo-LO Leningradska Region
Grozny - Lokomotiv Novosibirsk
C Grubu (Makachkala)
17 Ekim 2014
Dinamo Moskova - Dagestan Makachkala 3-0 (25-13, 25-16, 25-18)
Dinamo Krasnodar - Yenisey Krasnoyarsk 3-0 (25-18, 25-22, 25-19)
18 Ekim 2014
Dinamo Moskova - Dinamo Krasnodar 3:0 (25:21, 25:22, 35:33)
Dagestan Makachkala - Yenisey Krasnoyarsk 0:3 (22:25, 11:25, 17:25)
Puan Durumu: Mosca 6, Krasnodar 3, Krasnoyarsk 3, Makachkala 0.
19 Ekim 2014
Yenisey Krasnoyarsk - Dinamo Moskova
Dinamo Krasnodar - Dagestan Makachkala
D Grubu (Kemerovo)
17 Ekim 2014
Kuzbass Kemerovo - Neftyanik Orenburg 3-1 (21-25, 25-17, 25-18, 25-23)
Guberniya Nizhniy Novgorod - Lokomotiv Izumrud Ekaterinburg 3-0 (25-17, 25-19, 25-22)
18 Ekim 2014
Lokomotiv Izumrud Ekaterinburg - Neftyanik Orenburg 1:3 (22:25, 25:22, 21:25, 25:27)
Guberniya Nizhniy Novgorod - Kuzbass Kemerovo 0:3 (19:25, 12:25, 18:25)
Puan Durumu: Kuzbass 6, Guberniya 3, Orenburg 3, Ekaterinburg 0.
19 Ekim 2014
Neftyanik Orenburg - Guberniya Nizhniy Novgorod
Kuzbass Kemerovo - Lokomotiv Izumrud Ekaterinburg Not: Gruplarını 1. sırada bitirecek takımlar, wild kart alacak bir takım ve finallere ev sahipliği yacak Belgorod takımı, 23-28 Aralık tarihleri arasında oynanacak olan 6'lı finallerde mücadele edecek.